STRONA GŁÓWNA SERWISU GALERIA KOLEJOWA GALERIA OGÓLNA KATALOG ZDJĘĆ

Strona główna / Rejestracja   NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE ZDJĘCIA  
NOWE ZDJĘCIA  


Rejestracja
Warunki rejestracji:
Administrator serwisu Galeria Fotografii MaKu nie przewiduje otwarcia serwisu dla nowych użytkowników. Serwis jest prywatny i przeznaczony tylko do publikacji zdjęć wykonanych przez administratora. Jednak, nie wykluczam współpracy z osobami, które chcą umieścić swoje zdjęcia gdzieś, gdzie można je przedstawić szerszemu gronu zakładajac, że będą się one nadawały. Na myśli mam zdjęcia dobrego wykonania, bądź zdjęcia historycznej wartości, lub ukazujące ważne wydarzenie.

Na obecna chwilę rejestracja w serwisie jest jak najbardziej możliwa. Jednak każde zarejestrowane konto będzie musiało zostać potwierdzone przez administratora, czyli mnie. Założenie konta na tym serwisie powinno zostac poprzedzone mailem poprzez formularz mailowy, z zawartą informacją o checi umieszczenia takiego konta. Jeśli nie zostane poinformowany o zamiarze założenia takiego konta, zastrzegam sobie prawo do usunięcia takiego konta bez podania przyczyny drogą elektroniczną.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.


Użytkownik:

Hasło:

Zalogować automatycznie przy następnej wizycie?

» Zapomniałem hasła
» Rejestracja
Przeglądaj całą galerię:


 

//


Wykorzystywanie i publikowanie materiałów znajdujących sie na tej stronie bez uzyskania zgody autora jest zabronione - MaKu © 2011-2019r.
Ostatnia aktualizacja strony 11.01.2019 r. --->

Powered by 4images 1.7.13   Copyright © 2002 4homepages.de
Template made by MaKu © DEC-2016